facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 
Якісне життя

Дивіться сьогодні

Ефір: щосереди о 20:30.

Телефон: 279-41-25.

 

Програма-телегід споживача.

 

Програма "Якісне життя" створена для всебічного огляду якості товарів і послуг. Тому автори не обмежилися типовим тестуванням з оголошенням переможця. Тут глядачі дізнаються, як на практиці підвищити якість свого життя, використовуючи права споживача.  

Для цього автори розробили 10 рубрик, з яких дві - постійні а решта - змінні.

 Перша постійна рубрика - «НАЙКРАЩЕ ДО СТОЛУ» - з неї ви дізнаєтеся, як обрати якісні продукти.

Друга постійна рубрика «КУПУЙ ВИГІДНО» - це путівник у світі цін, завдяки якому можна дізнатися, де у Києві продають найдешевші продуктові та промислові товари. 

Інші рубрики розкажуть про різні аспекти світу споживачів.

У рубриці «ЕКСПЕРИМЕНТ» автори проекту поставили за мету приготувати будь-який продукт у домашніх умовах за найдешевшою ринковою ціною.

У «ДОМАШНЬОМУ ПОМІЧНИКУ» ви дізнаєтесь всю правду і нічого, крім правди, про побутову техніку та кухонне приладдя.

Не забули автори проекту про безпеку дитячих товарів. Кричущі факти травмування малечі підштовхнули до створення постійної рубрики «ДИТЯЧИЙ СВІТ», де фахівці розкажуть про найнебезпечніші дитячі забавки.

Телесторінка "ЗАТИШНА ОСЕЛЯ" - це аналіз  якості товарів, що створюють не тільки затишок у наших оселях та дачах, але є безпечними для усіх членів родини, включно домашніх улюбленців.

"ЯКІСНІ ПОСЛУГИ" - це унікальний журналістський експеримент з отримання будь-яких послуг під час відвідування закладів та установ - від салонів краси до стоматологічних кабінетів.

"ВІДРЯДЖЕННЯ НА ВИРОБНИЦТВО" - це репортажі з підприємств,  товари яких отримали найвищу оцінку фахівців. Таким чином, глядачі від технологів виробництва дізнаються, як неозброєним оком побачити якісну продукцію.

У рубриці "РЕЙД" автори проекту разом з контролюючими органами без попередження можуть відвідати будь-який торговий заклад та перевірити дотримання усіх норм - від санітарних до екологічних.

Якщо ви вже придбали неякісний товар, а самостійно захистити свої права споживача  виявилися не в змозі, журналісти разом з юристами допоможуть розв'язати конфліктну ситуацію у рубриці "КНИГА СКАРГ".

Крім того, глядачі «Якісного життя» можуть отримати практичні поради і навіть юридичну підтримку найвпливовіших фахівців «споживчого світу».

Гідне життя без якості – не можливе!