facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

З Дебальцевого повернулись водії «Київпастрансу», які вивозили дітей та жінок

Понеділок, 02 лютого 2015 21:10

Під час евакуації транспорт прицільно обстріляли терористи. При цьому поранили пасажирів і водіїв.

 

 

Богдан Бур’яненко, журналіст:

 

- Йому важко стояти на ногах, без милиць – ходити не може. Юрій – один з двох водіїв, які постраждали від обстрілу у Дебальцевому. Чоловік зізнається – було страшно, втім розуміли: автобуси «Київпастрансу» та волонтери, для містян - остання надія на порятунок.

 

Юрій, водій КП "Київпастранс":

 

- Результатом ми задоволені – це сотні, тисячі врятованих людських життів.

 

Готовий вивозити людей з небезпечної території і далі. Юрій каже - підлікується і знову до зони АТО. Скромний хлопець своїми вчинками не хизується. Про його подвиги розповідають волонтери.

 

Діана Макарова, керівник благодійного фонду Діани Макарової:

 

- Це був прицільний обстріл по нашому автобусу і Юрко у бою повів себе абсолютно героїчно. Він сам поранений, але тягнув ще свого пораненого напарника і сказав спочатку перев’язати його, а потім уже показав свою рану.

 

До Києва повернулися усі водії. Проте одну з трьох машин «Київпастрансу» довелося залишити у зоні бойових дій - після обстрілу вона перетворилася на решето.

 

Наталя Воронкова, керівник волонтерської сотні «Добра Воля»:

 

- Ми втратили один автобус, ще одну легкову машину ми там залишили, потім ще один мікроавтобус посічений дуже уламками.

 

Комунальний перевізник готовий виділити ще авто для евакуації жителів сходу. Порожніми автобуси не поїдуть. Транспорт повезе гуманітарну допомогу.

 

Сергій Майзель, гендиректор КП "Київпастранс":

 

- Протягом довгих місяців комунальне підприємство виступає як волонтер по допомозі нашим людям, які перебувають в АТО. Дуже багато наших автобусів саме їздить, щоб забирати звідти біженців.

 

Допомога від муніципального перевізника попрямує в АТО уже наприкінці тижня. Машини повезуть теплі речі, їжу, бронежилети, форму для українських бійців.

 

Богдан Бур’яненко, Асан Емінов, телеканал "Київ".