facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Дитячі заклади Києва масово перевіряють на пожежну безпеку

Понеділок, 30 листопада -0001 02:00
датчик диму датчик диму

У столичних школах та дитсадках відсьогодні розпочали перевіряти стан пожежної безпеки. Відповідне доручення дав мер Києва Віталій Кличко.

 

Як зазначив мер, ситуація в Одесі, де під час пожежі у дитячому таборі загинули троє дітей, не повинна повторитися. І цій страшній трагедії можна було запобігти.

 

Нагадаємо, наразі директора табору "Вікторія", де сталася трагедія, та його заступника, котрий відповідав за пожежну безпеку закладу, звільнили. Очільниця місцевого департаменту освіти сама вирішила піти з посади.

 

Коментуючи трагічні події в Одесі, Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба закликав зняти мораторій на комплексні перевірки дитячих садочків, шкіл і, зокрема,  дитячих таборів.

 

 

За його словами, заборону на такі перевірки уряд може зняти вже у жовтні. Та попри мораторій дитячі табори вже розпочали інспектувати по всій Україні.

 

«Міністерство соціальної політики ініціює доручення прем'єр-міністра стосовно того, щоб прибрати мораторій на перевірку дитячих закладів, - зазначив Микола Клеба. -  Якщо ми говоримо про якийсь бізнес – то така вже справа, хай бізнес сам вирішує… А якщо ми говоримо про заклади, де знаходяться діти, то який мораторій?!»