facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Без структурної реформи ситуація з опаленням у Києві тільки погіршуватиметься – експерт

Четвер, 09 листопада 2017 13:02

Член колегії Держагенства з енергозбереження та енергоефективності Марія Яковлєва в ефірі телеканалу «Київ» висловила свою думку щодо наміру передати управління тепломережами від «Київенерго» до іншої компанії та як це має відбуватися.

 

«Якщо забрати управління від «Київенерго» і віддати комунальному підприємству, яке створить КМДА, ми якості не отримаємо, тому що не відбулася структурна реформа. Стара система вже себе вичерпала. І всі споживачі без винятку сьогодні мають надвеликі проблеми. У нас як було старе радянське теплопостачання, так воно й залишилося. У мне питання до КМДА: ви котрий рік спостерігаєте, як погіршується стан тепломереж – того, що є власністю громади. Де ваші пропозиції, як врегулювати, щоб існуючий монополіст, який  сьогодні є і якому ви надали в управління тепломережі,  переймався їх станом?», – заявила Марія Яковлєва.

 

Читайте також:Напередодні Дня українськoї писемнoсті та мoви команда "СТН" телеканалу "Київ" провела флешмоб (Відео)

 

Крім того, експерт зазначила: до того як передати управління іншій компанії, КМДА має провести інвентаризацію, розробити умови конкурсу та провести його. А до цього має відбутися ще й структурне реформування. 

 

«Я думаю, що якщо пройде ще півроку й ніякі дії не відбуватимуться, то можна стовідсотково стверджувати, що наприкінці року договір [з «Київенерго» - Ред.] буде продовжений… Стан мереж буде погіршуватися», – додала експерт.

 

Читайте також:В ООН повідомили про ризик гуманітарної катастрофи на Донбасі

 

Нагадаємо, Київська міська Рада продовжила угоду з «Київенерго» на 4 місяці (до 27 квітня 2018 року). 

 

Ефір програми "На часі" дивіться тут: