facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Вода в підвалі й антисанітарія в під’їзді? За таке можуть звільнити керівника ЖЕДу

Четвер, 09 листопада 2017 13:36

Житлово-комунальна інспекція провела за місяць 104 перевірки роботи київських ЖЕДів, повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації .

 

 

За результатами кожної перевірки складені відповідні акти з дорученнями та термінами. Про це під час інспекції житлового будинку на вул. Турчина, 7 повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

 

«За цією адресою на міські телефонні лінії ми отримали десятки звернень. Люди скаржилися на незадовільний стан мереж та підвального приміщення, антисанітарію в під’їзді та підвалі. Перевірка нарікання людей підтвердила: у підвалі й теплових камерах стоїть вода, необхідно провести дрібні ремонтні роботи та налагодити питання прибирання території»,– сказав заступник голови КМДА.

 

Читайте також:Без структурної реформи ситуація з опаленням у Києві тільки погіршуватиметься – експерт

 

Пантелеєв зазначив, що результатом інспекції став перелік завдань для керуючої компанії Шевченківського району.

 

«Мова йде про встановлення насосу для відкачування води з підвального приміщення, а також включення у план капітальних робіт з ремонту каналізаційної мережі будинку», – сказав Петро Пантелеєв.

 

 

Він також наголосив, що через 5 днів відбудеться повторна перевірка стану будинку. «У разі невиконання поставлених сьогодні завдань зазначений ЖЕД опиниться у кінці загального рейтингу, а щодо керівника – ми будемо приймати рішення стосовно його перебування на посаді», – заявив заступник голови КМДА. 

 

Читайте також:ЄС планує надати 50 млн євро Донецькій і Луганській областям