facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Кияни скаржаться на неякісне харчування у шкільних їдальнях

Понеділок, 13 листопада 2017 10:51

Батьки та діти нарікають, що їжа не відповідає вимогам та й готують її несмачно, повідомляє телеканал «Київ».

 

У Києві побільшало скарг на низьку якість шкільного харчування. Керівники столичних шкіл звинувачують передусім постачальників продуктів, які виграли тендер, але не виконують його умов. Інколи, кажуть, доводилося навіть відмовлятися від завезених харчів. Кухарі в дитячих їдальнях - також від фірми-постачальника. 

 

Численні нарікання батьків та адміністрацій шкіл змусили Київраду і Департамент освіти створити комісію з перевірки якості шкільного харчування.

 

Першим інспектори відвідали НВК № 141, звідки скарг було найбільше. Результатом перевірки стала заміна кухарів. Після чого ще два тижні проводили прискіпливий контроль за якістю продуктів від постачальника. Після таких дій ситуація кардинально змінилася.

 

Читайте також:Аваков вніс, уряд схвалив: за порушення правил дорожнього руху каратимуть суворіше

 

Наразі міська комісія проінспектувала більше десятка шкіл і обіцяє навідатися до всіх навчальних закладів, звідки надходять скарги.

 

За словами депутата Київради Олеся Маляревича, найгірша ситуація з харчуванням – у Дарницькому та Дніпровському районах.

 

«Наше завдання – вирішити це питання, щоб всі школи міста Києва годували дітей якісно, щоб їдальні були укомплектовані якісним обладнанням, і продукти харчування були також якісними»,– зазначив Олесь Маляревич.

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter  та Instagram