facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Президент Світового банку Джим Йонг Кім поговорив із Кличком про реформи у Києві

Понеділок, 13 листопада 2017 16:42

Мер Києва Віталій Кличко у понеділок, 13 листопада, зустрівся з президентом Світового банку Джим Йонг Кімом, який прибув до України з офіційним візитом.

 

Про це повідомляє телеканал «Київ».

 

Мета приїзду Джима Йонг Кіма в Україну – обговорення реформ і підтвердження підтримки від Світового банку.

 

Під час зустрічі Віталій Кличко зазначив, що понад три роки тому столична влада почала будувати нову систему управління містом, зокрема, Київ першим запровадив систему «Відкритий бюджет». Столиця скоротила майже вдвічі зовнішній борг, розпочала боротьбу з корупцією у комунальному господарстві, запровадила відкриті аукціони та тендери. Це дало можливість збільшити надходження до бюджету на 30% та вкладати гроші в інфраструктурні проекти, а також відновило довіру інвесторів.

 

Читайте також:Столичні дороги почали посипати сіллю ще до появи ожеледиці

 

 

Джим Йонг Кім наголосив, що приємно вражений змінами та реформами, які були втілені та запроваджуються в Києві і зазначив, що радий тому, що Світовий банк допоміг столиці розробити транспортну схему, яка має оптимізувати рух громадського транспорту в місті.

 

Зранку, 13 листопада, Джим Йонг Кім зустрівся з представниками аграрного бізнесу України.

 

Читайте також:У столиці тимчасово обмежать холодне водопостачання низки будинків

 

Також у програмі офіційного візиту президента Світового банку – зустрічі з Президентом Петром Порошенком, Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм, керівниками парламентських фракцій.  

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш FacebookTwitter  та Instagram