facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

У Києві запроваджуються профілактичні заходи з недопущення епідемії кору

Середа, 10 січня 2018 18:26

Для недопущення погіршення епідеміологічної ситуації із захворюваності на кір у столиці запроваджуються запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи, повідомляє телеканал «Київ» із посиланням на прес-службу КМДА.

 

«Насамперед, у дитячих колективах необхідно провести перевірку дітей на наявність у них щеплень проти кору. Діти, у яких відсутні щеплення або відповідна довідка від лікаря, будуть недопущені до занять у шкільних та дошкільних навчальних закладах усіх форм власності. Звісно ж, відповідне оголошення буде попередньо розміщено у закладах освіти», – зауважив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

 

Читайте також: У літньої жінки на Луганщини виявили значний склад зброї

 

Микола Поворозник окремо зауважив, що в столиці не оголошено карантин, а запроваджено запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи з метою недопущення епідемії кору попередньо терміном на 21 день.

 

Він зазначив, що з початку 2018 року значно зросла інтенсивність епідемічного процесу. Так, станом на 10.01.2018 року зареєстровано 61 випадок захворювання на кір, із них 49 випадків серед дітей. За попередніми даними, майже всі хворі не мали щеплення проти кору через відмову. 

 

Читайте також: Нудьгував: Правоохоронці затримали киянина, який «замінував» електропотяг

 

Хворіють діти різних вікових груп. Серед дітей дошкільних навчальних закладів зареєстровано 13 випадків, серед школярів – 22 випадки. 

 

Також зареєстровано 1 випадок захворювання у вчителя початкової школи.

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram.