facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

У Києві діагностовано ще кілька випадків кору

П'ятниця, 12 січня 2018 10:00

Станом на 11 січня у столиці зафіксовано 66 випадків захворювання на кір, із них 54 – діти.

 

Про це повідомляє телеканал «Київ» з посиланням на звернення до киян директора Департаменту охорони здоров’я Валентину Гінзбург.

 

У Київській міській державній адміністрації закликають батьків уважно ставитися до перших ознак захворювання у своїх дітей. «Зверніться до лікаря, проконсультуйтеся щодо можливості вакцинації для себе та своїх дітей і зробіть щеплення, щоб уберегтись від цієї хвороби», – закликала Валентина Гінзбург.

 

Читайте також: 12 січня кількома мостами в Києві обмежать рух

 

Сьогодні столиця повністю забезпечена вакцинами проти кору, кажуть у КМДА. Для дітей до 18 років щеплення безкоштовні. А дорослі можуть вакцинуватися до 30 років.

 

«Уже сьогодні начальники районних управлінь охорони здоров’я отримали вказівку розглянути можливість організації щоденної роботи кабінетів щеплень, зокрема й у вихідні дні. Також проводиться робота з перегляду наявних тимчасових протипоказань до щеплення серед киян і уточнення щеплювального статусу дітей», – повідомила Валентина Гінзбург.

 

Читайте також: Постраждалим на Майдані повністю виплатять допомогу

 

Окрім того, за словами директора Департаменту, фахівці постійно контролюватимуть стан захворюваності на кір, наявність щеплення проти кору та дотримання санітарно-епідемічного режиму в дошкільних і загальноосвітніх закладах.

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram