facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

В «Укравтодорі» розповіли, які дороги побудують у 2018-2022 роках

П'ятниця, 12 січня 2018 16:52

В рамках реалізації затвердженої  Кабінетом Міністрів концепції державної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 2018-2022 роки в Україні побудують нові дороги.

 

Про це повідомляється на офіційній сторінці Державного агентства доріг України у Facebook.

 

Читайте також: В Україні відкриють два нових пункти пропуску на кордоні з Румунією

 

Як зазначив радник керівника агентства Олександр Кава, у межах реалізації програми має бути побудована вся дорога Н-31 Решетилівка - Кобеляки - Дніпро. Планується реконструкція дороги М-03 Київ - Полтава - Харків, яка буде мати 4 смуги руху. Також планується побудувати північний обхід міста Львів, східний обхід міста Тернопіль, завершено будівництво об'їзної дороги навколо Знам'янки та навколо Лубен.

 

Також ця концепція передбачає будівництво нових доріг на умовах концесії.

 

Читайте також: Уряд затвердив бюджет Пенсійного фонду України на 2018 рік

 

Довідково: Концесія – надання з метою задоволення громадських потреб уповноваженим органом виконавчої влади чи органом місцевого самоврядування на підставі концесійного договору на платній та строковій основі суб'єкту підприємницької діяльності права на створення (будівництво) та (або) управління (експлуатацію) об'єкта концесії (строкове платне володіння), за умови взяття суб'єктом підприємницької діяльності (концесіонером) на себе зобов'язань по створенню (будівництву) та (або) управлінню (експлуатації) об'єктом концесії, майнової відповідальності та можливого підприємницького ризику.

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram