facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

15 січня розпочнуть роботу 10 українських візових центрів за кордоном

П'ятниця, 12 січня 2018 17:56

15 січня 2018 року розпочнуть роботу 10 українських візових центрів за кордоном, які надаватимуть послуги іноземцям з прийому клопотань при оформленні віз для в’їзду в Україну.

 

Про це повідомили у Департаменті консульській службі МЗС.

 

Візові центри відкриваються в Анголі (м. Луанда), Єгипті (м. Каїр), Індії (м. Делі), Китаї (мм. Пекін, Гуанчжоу та Шанхай), Лівані (м. Бейрут), Марокко (м. Рабат), Нігерії (м. Абуджа), Тунісі (м. Туніс) та функціонуватимуть у тісній взаємодії з закордонними дипломатичними установами України у цих державах.

 

Читайте також: У Києві впіймали на гарячому касира фальшивого обмінника

 

Іноземці зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту).

 

Читайте також: Уряд затвердив бюджет Пенсійного фонду України на 2018 рік

 

Як зазначили у Департаменті, на центри покладається лише технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, а безпосереднє прийняття рішень про оформлення/відмову в оформленні віз здійснюватимуть, як і раніше, консули України.

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram