facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Київ презентуватимуть у Каннах потенційним інвесторам

Понеділок, 12 березня 2018 09:58

13-14 березня київський міський голова Віталій Кличко представить Київ на міжнародній виставці нерухомості MIPIM у Каннах.

 

Про це повідомляє телеканал «Київ» з посиланням на сайт Київської міської державної адміністрації.

 

Стенд Києва та інвестиційні проекти, до яких українська столиця пропонує долучитися іноземному бізнесу, зможуть побачити понад 24 тисячі учасників цьогорічної виставки. На неї приїдуть впливові фахівці ринку нерухомості, промисловості, логістики, представники великого міжнародного бізнесу.

 

Крім того, Кличко братиме участь у церемонії нагородження конкурсу «Глобальні міста майбутнього», який проводить спеціалізований журнал Foreign Direct Investment (видавець – британська газета Financial Times).

 

А ще мер Києва виступить на панельній дискусії «Виклики для України, які можуть вплинути на її сусідів». Цьогорічна дискусія присвячена темі «Головні виклики Центральної та Східної Європи: загострення протистояння між глобалізацією та відособленістю, пошук талантів та нестача кваліфікованої робочої сили».

 

Під час MIPIM заплановані зустрічі мера Києва з директором з досліджень та розвитку потенціалу UN Habitat Едуардо Лопес Морено, держсекретарем Міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини Гунтером Адлером, мером міста Познань Яцеком Яськовяком та представниками великого міжнародного бізнесу.

 

Читайте також: Київських студентів навчатимуть секретам працевлаштування

 

Читайте також: Прогноз на понеділок: У Києві вітряно, а на дорогах ожеледиця

 

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram