facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

«Новина» про дозвіл на похорони через суд виявилася фейком

Понеділок, 12 березня 2018 14:11

Інформація, яка активно шириться в мережі, буцімто дозвіл на похорони з 15 березня надаватимуть тільки після рішенння суду, не відповідає дійсності. 

 

Про це телеканалу «Київ» повідомила слідча суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області Олександра Жуковська.

 

За її словами, з 15 березня справді набуває чинності низка змін, що стосується судової ланки, зокрема і те, що дозвіл на проведення еспертизи тіла внаслідок насильницької смерті даватимуть не слідчі у справі, а слідчі судді. Це створить певні складнощі процедури і займатиме більше часу. Але як і раніше, не стосуватиметься кожного смертельного випадку.

 

«Експертизу проводитимуть тепер за ухвалою слідчого судді, раніше це проводили за постановою слідчого. Якщо це від престарілого віку померла людина у себе в ліжку, немає жодних ознак насильниької смерті, то і еспертизу непотрібно проводити. Це не має відношення до всіх випадків смертей, лише до кримінальних злочинів, до кримінально караних діянь та випадків насильницької смерті», – розповіла Олександра Жуковська.

 

Читайте також: Єврокомісія прийняла пропозицію про нову програму макрофінансової допомоги для України - Федеріка Могеріні

 

Читайте також: В Україні скоротять перелік медичних протипоказань для водіїв

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram