facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Нардепа Євгена Бакуліна можуть позбавити недоторканності

Понеділок, 12 березня 2018 15:38

Народний депутат Євген Бакулін може бути позбавлений недоторканності вже у найближчі дні.

 

Парламентарі мають розглянути подання Генпрокурора про його притягнення до кримінальної відповідальності у справі про закупівлю за завищеною ціною нафтобурових установок, відомих як «вишки Бойка». Саме Бакулін тоді очолював «Нафтогаз». 

 

Голосувати за зняття недоторканості зі свого колеги парламентарі мають у четвер, 15 березня. Тоді ж, за словами Андрія Парубія, будуть розглянуті і кадрові питання.

 

Серед них – звільнення чинної голови НБУ Валерії Гонтаревої і призначення на постійній основі Якова Смолія, який нині тимчасово виконує обов'язки голови Нацбанку.

 

Окрім цього, Голова Верховної Ради вже підписав постанову-звернення до міжнародної спільноти про незаконність проведення виборів президента Росії в тимчасово окупованому українському Криму.

 

Читайте також: На Київщині врятували рибалку, який провалився під кригу

 

«Путін і Російська Федерація намагаються все зробити, щоб вилучити питання Криму з порядку денного міжнародного дискурсу. А наше завдання, і нас в цьому підтримують партнери, наголошувати, що ці території є тимчасово окупованими, і будь-які політичні дії, які і проводить Російська Федерації на окупованих територіях, є нелегітимними», - зазначив Парубій.

 

Читайте також: Євросоюз продовжив санкції проти 150 громадян та 38 компаній Росії

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram