facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

Четверте «золото» в Кореї виграв для Україні 18-річний біатлоніст

Вівторок, 13 березня 2018 11:36
Тарас Радь. Фото з Facebook Валерія Сушкевича Тарас Радь. Фото з Facebook Валерія Сушкевича

У четвертий змагальний день Паралімпійських ігор у південнокорейському Пхьончхані біатлоніст Радь виграв для України четверте «золото».

18-річний дебютант Радь стартував біатлонною чоловічою гонкою на середній дистанції (це 12,5 км) серед сидячих спортсменів.

Після двох вогневих рубежів українець захопив лідерство та фінішував першим (на чотирьох рубежах стрільби тернопільський чемпіон не допустив жодного промаху.).

Тарас Радь став першим в історії українських зимових паралімпійських видів спорту чемпіоном у 18 років.

Людмила Ляшенко стала бронзовою призеркою у лижній гонці на 10 км стоячи вільним стилем. Для української спортсменки це вже третя медаль цих Ігор.

І також свою третю медаль у Пхьончхані – «срібло» – виборов біатлоніст Ігор Рептюх – сьогодні він виступав на середній дистанції 12,5 км.

Нагадаємо, до цього Рептюх вигравав «бронзу» у біатлоні на дистанції 7,5 км та «золото» у лижній гонці.

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram