facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

«Розкопки» завершено: центр Києва очистили від снігу і покинутих в ньому машин

Вівторок, 13 березня 2018 13:35
Фото з Facebook-сторінки КМДА Фото з Facebook-сторінки КМДА

Припарковані в неналежних місцях – на узбіччях доріг – автівки стали однією з основних перешкод для снігоприбиральної техніки в останні снігопади, а також послужили причиною заторів на вулицях столиці, кажуть у Київській міській державній адміністрації.

 

Як повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, із вечора 7 березня, коли чимало киян виїхали з міста, комунальні служби почали активно розчищати центральні вулиці. За цей час евакуювали автомобілі та прибрали сніг на таких вулицях: Прорізна, Михайлівська, Ярославів Вал, Пушкінська, Богдана Хмельницького тощо.

 

«Ми неодноразово зверталися до водії із проханням не залишати автомобілі обабіч доріг. Через них спеціалісти мали суттєві складнощі з прибиранням снігу, праві смуги руху виявилися буквально заваленими автівками та снігом. Певна річ, їх переміщення за допомогою евакуаторів створює проблеми для руху транспорту. Тож ми вирішили впродовж вихідних, коли інтенсивність руху, особливо в центрі міста, значно нижча, максимально здійснити заходи із переміщення залишених на проїзній частині вулиць автівок та прибирання снігу», – зазначив Дмитро Давтян.

 

Загалом, повідомив він, було переміщено близько 30 одиниць автотранспорту, залишеного власниками

 

Читайте також: Нацбанк планує замінити монетами деякі купюри

 

Читайте також: Четверте «золото» в Кореї виграв для Україні 18-річний біатлоніст

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram