facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Місто бере на себе відповідальність за стан тепломереж – Віра Радченко

Понеділок, 16 квітня 2018 09:05

Аварійні ділянки, пориви й розриття – проблеми, на які Києву потрібно звернути увагу зараз, після завершення опалювального сезону.

 

Таке зазначила в ефірі програми "Київ Live" телеканалу "Київ" начальник управління розвитку ЖКГ Департаменту ЖКІ КМДА Віра Радченко.

 

За її словами, у «Київенерго» в інвестиційній складовій весь час були гроші на заміну певної кількості мереж. «Але через зміни в законодавстві більшість грошей одразу йшла на сплату за газ (тому що це спецрахунки). І тому за останні декілька років ця інвестиційна програма не була виконана й на 20% щорічно». 

 

Віра Радченко також додала, що місту тепер доведеться в першу чергу звернути увагу саме на аварійні ділянки. «Усім відомі випадки, коли нове дорожнє покриття доводилося знімати через пориви. Після того, як місто буде займатися мережами самостійно, таких прикрих ситуації, вважаю, не буде», - зазначила начальник управління розвитку ХКГ.

 

Вона також зауважила, що з моменту передачі [тепломереж у власність міста] місто повністю бере на себе відповідальність як за стан мереж, так і за якість надання послуг тощо.

 

Читайте також: Ліга чемпіонів УЄФА: Кличко презентував Київ у Швейцарії

 

Читайте також: Експерт пояснила порядок зарахування першокласників у школи Києва

 

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram