facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Держава має жорстко контролювати недержавні пенсійні фонди – думка експерта

Вівторок, 17 квітня 2018 17:42

«Зрозуміло, що питання щодо збереження активів накопичувальної системи дуже важливе. На сьогоднішні є велике коло законодавчих вимог до компаній, які управляють цими активами і, безумовно, нам потрібно зробити більш жорсткий нагляд [за їхньою діяльністю]. Для цього розроблено відповідні законопроекти», – повідомив в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» Григорій Овчаренко, керуючий директор групи ICU.

 

«Основний орган, який здійснює нагляд, – це Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. Існує проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту інвесторів від зловживань на ринках капіталу», який потрібно прийняти разом з упровадженням пенсійної реформи», – сказав експерт.

 

«До того ж існуючий проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування» містить норми щодо збереження активів й участі цих накопичувальних установ у системі гарантування, яка на сьогоднішні існує в Україні та надає певні гарантії вкладникам банків», – заявив Григорій Овчаренко.

 

Читайте також: Платникам аліментів готують черговий пакет «сюрпризів»

 

Читайте також: Обережно з шашликами: киян попередили про високий ризик пожеж у лісах і парках

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram