facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Громадський бюджет-2019: 25 квітня стартує подання проектів

Вівторок, 17 квітня 2018 19:00

На пленарному засіданні Київради у вівторок, 17 квітня, на розгляд були внесені нові параметри Громадського бюджету на 2019 рік.

 

«Нові правила забороняють підкуп голосів та політичну агітацію. Учасники ГБ не можуть вимагати у громадян, які долучились до голосування, інформації про те, за який проект вони віддали свої голоси. Також заборонена дискредитація інших учасників Громадського бюджету. Окрім того, вперше в Україні запроваджено рейтинг доброчесності. Зокрема команди отримують бали за активність у ГБ. За порушення правил, або «нечесну гру» ці бали втрачаються, і авторів навіть можуть не допустити до наступного Громадського бюджету», –зазначив співавтор рішення, заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

 

Також серед новацій — можливість команд долучати спонсорів до ГБ. Вони мають рівні права з авторами щодо контролю за реалізацією проектів (якщо внесок +10%).

 

Читайте також: Відсьогодні й до 30 квітня на Солом’янці не буде гарячої води

 

Загалом на реалізацію громадських ініціатив наступного року у міському бюджеті планують виділити 150 мільйонів гривень.

 

Проекти можна подавати за напрямами: безпека, дороги і транспорт, комунальне господарство, енергоефективність, культура й туризм, екологія, громадянське суспільство, освіта, охорона здоров'я, соціальний захист, спорт, ІТ, публічний простір, інше.

 

Читайте також: На Борщагівці обмежено рух транспорту

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram