facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Недержавні пенсійні фонди, діючи під державним контролем, можуть інвестувати в економіку – думка експерта

Вівторок, 17 квітня 2018 19:43

Кошти, акумульовані недержавними пенсійними фондами, можуть сприяти зростанню української економіки, довгостроково інвестуючи в бізнес.

 

Про це зазначила в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» Галина Третьякова, генеральний директор Української федерації убезпечення.

 

«Якщо фінансовий сектор володіє довгостроковим ресурсом, він може кредитувати економіку, інвестувати в неї. І недержавні пенсійні фонди, які акумулюють ресурси самих українців, можна кинути на розвиток української економіки, тим самим суб’єктам підприємницької діяльності», – сказала вона.

 

А щоб не ризикувати інвестиціями надміру, процес «має контролювати Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку», – сказала Галина Третьякова.

 

«Ми нарешті маємо навчитися, як навчилися ще 300-500 рр. тому європейські країни, робити облігації, випускати акції, щоб вони викуповувалися недержавними пенсійними фондами і ми розвивалися разом, заробляючи прибуток для тих, хто вклав у систему недержавного пенсійного забезпечення», - заявила експертка.

 

Читайте також: Меланома небезпечна, але виліковна: 20 квітня безкоштовно перевіримо підозрілі родимки

 

Читайте також: Замінування мерії: На місці працюють вибухотехніки

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram